Córka kota Salomona – kotka, która leczy serca

Ciąg dalszy bestsellera Salomon – kot, który leczył dusze dla fanów Kota Boba i Alfiego, kota wielorodzinnegoWzruszająca i ciepła powieść o porzuconym kocie, który pomógł porzuconemu dziecku.Tallulah, maleńka kotka, to córka Salomona – kota, który... Przejdź do książki

Syn kota Salomona, który naprawia ludzkie życie

Kolejna powieść bestsellerowego cyklu o kocie Salomonie i jego dzieciach„Niosąca nadzieję powieść o magicznej sile kociego mruczenia i uzdrawiającej potędze miłości”. AMAZON.UK.Timba jest synem Salomona, kota, który leczy dusze. Ma zaledwie sześć tygodni, gdy zostaje... Przejdź do książki

Salomon – kot, który leczył dusze

Bestseller w Anglii przez 10 tygodni 150 000 sprzedanych egzemplarzyOpowieść kota zesłanego przez anioły, by uratował naznaczoną tragedią rodzinę.„Ta opowieść pisana sercem ogrzeje dusze dorosłych i młodych czytelników – nie tylko fanów Kota Boba i... Przejdź do książki