Co okręt wiezie?

Jeżeli nie widzisz powyżej porównywarki cenowej, oznacza to, że nie posiadamy informacji gdzie można zakupić Co okręt wiezie?. Znalazłeś błąd w serwisie? Skontaktuj się z nami i przekaż swoje uwagi (zakładka kontakt).
- Data wydania
- 1984-02-01
- Autor
- Irena Tuwim
- Liczba stron
- 55 stron
- Czas czytania
- 55 minut
- Język
- polski
- Wydawca
- Nasza Księgarnia
- ISBN
- 8310076770
- Ocena
- Kategoria
- Poezja
Wprowadzenie do książki pt. "Co okręt wiezie?" autorstwa Irena Tuwim
fantastyczna książeczka dla najmłodszych, przydatna w nauce alfabetu. "Ogromny okręt po morzu płynie I wiezie ciężkie kufry i skrzynie. Tak objuczony niby zwierz jaki Dźwiga z daleka worki i paki. A tak mu ciężko, że zgrzyta i szczęka. A czym ten okręt tak objuczony? Co też on dźwiga? Czym napełniony?"
Czy książka "Co okręt wiezie?" jest dostępna na chomikuj?
To pytanie jest zadawane przez dziesiątki ludzi każdego dnia. Nie warto tracić czas na poszukiwanie pirackich źródeł, krzywdząc przy tym prawo autorskie, które jest bardzo istotne dla każdego pisarza. Wspieraj legalną kulturę, korzystając z serwisów tj. Amazon, Empik oraz Gandalf. Księżkę Co okręt wiezie? prawdopodobnie można tam kupić lub przeczytać bez limitów i dużych opłat. Została wydana w roku 1984. Natomiast dokładną premierę miała w 1984-02-01 Co więcej, książka Co okręt wiezie? wpisuje się w gatunek Poezja. Książka liczy dokładnie 55 stron, co przekłada się średnio na 55 minut czytania, zakładając, że przeczytanie jednej strony zajmie Ci minutę. Książka ukazał się dzięki wydawnictwu Nasza Księgarnia.
Zgłoś naruszenie praw autorskich