Kod wzgórza świątynnego

Kod wzgórza świątynnego chomikuj pdf
Data wydania
2013-09-19
Autor
Charles Brokaw
Język
polski
Wydawca
Bellona
ISBN
9788311128972
Ocena
7.00 / 10.00
Kategoria
Kryminał, Sensacja, Thriller

Jeżeli nie widzisz powyżej porównywarki cenowej, oznacza to, że nie posiadamy informacji gdzie można zakupić tę publikację. Znalazłeś błąd w serwisie? Skontaktuj się z nami i przekaż swoje uwagi (zakładka kontakt).

Zarys książki pt. "Kod wzgórza świątynnego" autorstwa Charles Brokaw

dawny przyjaciel thomasa lourdsa, profesora lingwistyki, wzywa go do jerozolimy, by przyjrzał się zabytkowemu tekstowi. najwyższy przywódca iranu zamierza przejąć ten dokument. wierzy, że tajemniczy tekst skrywa sekret, który pozwoli jej właścicielowi rządzić całym islamskim światem i rozpętać świętą wojnę jakiej świat jeszcze nie widział. Profesor Lourds zamierza ocalić cywilizację, podczas gdy jego wrogowie chcą doprowadzić do jej zagłady Kolejna część bestsellerowej serii według magazynu New York Times, wydana po "Kodzie Atlantydy" i "Kodzie Lucyfera", spodoba się czytelnikom, których interesują historia oraz poszukiwanie skarbów na Świętej Ziemi. "Kod Wzgórza Świątynnego" to doskonała propozycja dla fanów Dana Browna, Brada Meltzera, Jamesa Rollinsa i Steve'a Berry'ego

Czy książka "Kod wzgórza świątynnego" jest dostępna na chomikuj?

To pytanie jest zadawane przez setki ludzi każdego wieczora. Nie warto tracić czas na poszukiwanie pirackich źródeł, krzywdząc przy tym prawo autorskie, które jest bardzo istotne dla każdego pisarza. Wspieraj legalną kulturę, korzystając z serwisów tj. Amazon, Empik oraz Gandalf. Księżkę Kod wzgórza świątynnego prawdopodobnie można tam kupić lub przeczytać bez limitów i wielkich opłat. Została wydana w roku 2013. Natomiast dokładną premierę miała w 2013-09-19 Co więcej, książka Kod wzgórza świątynnego wpisuje się w gatunek Kryminał, Sensacja, Thriller. Książka ukazał się dzięki wydawnictwu Bellona.

Zgłoś naruszenie praw autorskich

Książki przeglądane przez innych

Statek Śmierci

ok 1943.Niemiecki samolot zwiadowczy zostaje zestrzelony u wybrzeży Norwegii. Podczas morderczej wędrówki przez lodowiec jedyny ocalały członek załogi odkrywa uwięziony w lodzie dziwny statek...Czasy współczesne.„Oregon" prowadzi tajną operację w Zatoce Perskiej i napotyka dryfujący statek... Przejdź do książki

Anioł z Missisipi

Natchez, Missisipi. Odkrycie nagiego ciała zamordowanej uczennicy szkoły średniej wstrząsa miejscową społecznością. Kate Townsend - prymuska, mistrzyni sportowa, stypendystka Harwardu-uchodziła za wzór wszelkich cnót, żywą wizytówkę miasta. Ten wizerunek przysłaniają wychodzące na jaw fakty -... Przejdź do książki

Śnieżka musi umrzeć

Kryminał na najwyższym poziomie. Absolutny bestseller niemieckiej autorki!Po dziesięciu latach wychodzi na wolność Tobias Sartorius, morderca dwóch nastolatek. Nie pamięta wydarzeń feralnego wieczoru, chociaż wszystkie poszlaki wskazywały na niego. Wraca do rodzinnej wsi, gdzie czeka... Przejdź do książki

I że cię nie opuszczę

"Zawsze odbieraj telefon od małżonka.Regularnie obdarowujcie się prezentami.Kilka razy w roku wyjedźcie gdzieś razem.Nikomu nie wspominajcie o Pakcie."Alice i Jake to młode kochające się małżeństwo. Alice odnosi sukcesy jako prawniczka, Jake jest terapeutą i współwłaścicielem... Przejdź do książki

Kołysanka

Od wielu miesięcy gliwicka policja bezskutecznie próbuje złapać tajemniczego Pana Kołysankę, który porywa i zabija dzieci, a ich ciała podrzuca na śląskich placach zabaw. Kiedy znika sześcioletnia Zuza, jej ciocia rozpoczyna prywatne śledztwo, w którym... Przejdź do książki

Szatański spisek

Peter Duluth, znany producent teatralny, odwozi swoją żonę Iris na lotnisko i w tym momencie całe jego dotychczasowe życie... się urywa. Kolejny obraz, jaki rejestruje świadomość, to on sam leżący w gipsie, w obcym domu... Przejdź do książki

Mam chusteczkę haftowaną

Aspirant Konstanty Nakański prowadzi sprawę zabójstwa. Śledztwo przebiega opornie, gdyż policjant nie może znaleźć żadnego powodu, dla którego ktoś miałby pozbawić życia pewnego młodego mężczyznę. Jedyny ślad stanowi znaleziona na miejscu zbrodni chusteczka z ozdobnym... Przejdź do książki

Chłopcy, których kochano za mocno

Podobno nie wysiada się z pędzącego pociągu. Tę zasadę wyznaje zarówno Kuba Szpikulec, seryjny morderca, którego swoistym celem są prostytutki, jak i tropiący go funkcjonariusze z grupy zadaniowej. Ale Szpikulec to nie jedyne zmartwienie organów... Przejdź do książki

„Kursk’’ – kulisy zagłady

Sensacyjna powieść oparta na faktach, dotycząca przyczyn zagłady sowieckiego okrętu podwodnego. Inspiracją do napisania książki była głośna tragedia okrętu podwodnego „Kursk”, podczas której zginęła cała załoga. Jedną z głównych postaci jest niemiecki zbrodniarz wojenny, Adolf... Przejdź do książki

Czarny motyl

Spokojne życie w szwedzkim mieście Örebro zostaje zakłócone przez serię podpaleń. Cały kraj śledzi w telewizji dramatyczne wydarzenia. Sprawca wybiera miejsca pełne ludzi: szpital i centrum konferencyjne. Po pierwszym pożarze ktoś przysyła na policję kartę... Przejdź do książki

Krzyk pod wodą

W związku z problemami z przestępczością zorganizowaną, szef wydziału zabójstw kopenhaskiej policji zatrudnia Katrine Wraa, wykształconą w Anglii psycholog, specjalistkę od profilowania ofiary i zabójcy, kognitywnej techniki przesłuchań oraz profilowania geograficznego. Gdy Katrine przygotowuje się... Przejdź do książki