Lekcje radości

Lekcje radości chomikuj pdf
Data wydania
2018-06-01
Autor
Radosław Lorych
Liczba stron
220 stron
Czas czytania
3 godziny i 40 minut
Język
polski
Wydawca
Novae Res
ISBN
9788380839878
Ocena
7.00 / 10.00
Kategoria
Literatura Młodzieżowa

Jeżeli nie widzisz powyżej porównywarki cenowej, oznacza to, że nie posiadamy informacji gdzie można zakupić tę publikację. Znalazłeś błąd w serwisie? Skontaktuj się z nami i przekaż swoje uwagi (zakładka kontakt).

Zarys książki pt. "Lekcje radości" autorstwa Radosław Lorych

Czy zastanawiałeś się kiedyś, kim tak naprawdę jest człowiek, którego widzisz w lustrze? Kim jest człowiek? Czy życie to tylko gra, a śmierć to dopiero początek? Jak obudzić się ze snu wariata śnionego nieprzytomnie? Dlaczego warto być „tu i teraz”? Gdzie szukać radości i spełnienia? I jak nie dać się Systemowi? „Lekcje radości” to próba odpowiedzi na pytania o sens, cel i wartość życia. To zapis rozmowy człowieka poszukującego z tym, który wie już, czego i gdzie szukać. To także 13 fascynujących opowieści o ludzkości – wędrówka przez wieki ewolucji, erudycyjna podróż przez systemy religijne, modele wychowawcze i dziedzictwo kulturowe.

Czy książka "Lekcje radości" jest dostępna na chomikuj?

To pytanie jest zadawane przez setki ludzi każdego wieczora. Nie warto tracić czas na poszukiwanie pirackich źródeł, krzywdząc przy tym prawo autorskie, które jest bardzo istotne dla każdego pisarza. Wspieraj legalną kulturę, korzystając z serwisów tj. Amazon, Empik oraz Gandalf. Księżkę Lekcje radości prawdopodobnie można tam kupić lub przeczytać bez limitów i wielkich opłat. Została wydana w roku 2018. Natomiast dokładną premierę miała w 2018-06-01 Co więcej, książka Lekcje radości wpisuje się w gatunek Literatura Młodzieżowa. Książka liczy dokładnie 220 stron, co przekłada się średnio na 3 godziny i 40 minut czytania, zakładając, że przeczytanie jednej strony zajmie Ci minutę. Książka ukazał się dzięki wydawnictwu Novae Res.

Zgłoś naruszenie praw autorskich

Książki przeglądane przez innych

Frostheart

'A feast for the eyes and the imagination!' Laura Ellen Anderson, bestselling author of Amelia FangBursting with brilliant characters, heart-stopping adventure and tons of laughs, this magical tale is perfect for fans of Nevermoor, Frozen... Przejdź do książki

Czy wspominałem, że Cię potrzebuję?

Od pamiętnych wakacji w Santa Monica upłynęły już dwa lata. Eden i Tyler nie widzieli się przez ten czas, dla dobra rodziny próbując zapomnieć o uczuciu, jakie się między nimi zrodziło. Gdy jednak spotykają się... Przejdź do książki

Dziewczynka ze szkła

Wenecja to zaczarowane miasto – magia płynie w kanałach, unosi się w powietrzu i połyskuje w każdej drobince weneckiego szkła.Mariana dobrze o tym wie, w końcu jej ojciec jest czarodziejem szkła. To, że po śmierci... Przejdź do książki

Wierzba płacząca

Nastoletnia Tiny mieszka razem z matką, ojczymem i przyrodnim rodzeństwem. Duże znaczenie ma dla niej Wierna, jej wyimaginowana przyjaciółka.Bohaterka pragnie stać się podobną do innych dziewcząt. Marzy o przyjaźni i kontaktach z chłopcami. Czy jej... Przejdź do książki

Admission

From the New York Times bestselling author of Tell Me Three Things comes an of-the-moment novel that peeks inside the private lives of the hypercompetitive and the hyperprivileged and takes on the college admissions bribery... Przejdź do książki

The Light Between Worlds

Six years ago, schoolgirls Evelyn and Philippa Hapwell were swept from a war-time bunker to a fantasy kingdom. Now almost grown-up, they've returned to the real world, but grieving Evie will do almost anything to... Przejdź do książki

Pod presją

Jak daleko się posuniesz, by być idealną?Kara prowadzi idealne życie. Ma świetne oceny. Nigdy nie nawala. Aż do teraz. Bo perfekcja to tylko złudzenie, a Kara desperacko stara się je utrzymać, odkąd tylko pamięta. Dlatego... Przejdź do książki

Rycerz Piotruś

Grupa uczniów z małego francuskiego miasteczka zostaje niesłusznie podejrzana o kradzież. Chłopcy w obronie swego honoru, naśladując średniowiecznych rycerzy, zamykają się w starej twierdzy.Okładka i ilustracje Józefa Wilkonia. Wyd.II Przejdź do książki

#AllIWantForChristmas

Five friends. Five Christmas wishes. Five chances for things to go horribly wrong.With Christmas Eve just around the corner, the perfect Christmas is looking more impossible than ever. Ella’s prince charming is caught in a... Przejdź do książki

Barbarzyńcy w Krainie Fetoru

Jaka może być alternatywa dla nudnych wakacji? Kraina mlekiem i brudem płynąca!Edward Lacoste był bardzo pracowitym wynalazcą, tak zajętym, że nie chciał, żeby ktokolwiek mu przeszkadzał z powodu takich bzdur jak jedzenie czy prysznic. Właśnie... Przejdź do książki

Idolka

Callie zerwał a z Easym, kiedy wyrzucono go z Akademii Waverly. Teraz wpada jej w oko przystojniak, na którego ostrzy sobie zęby również Brett. Wkrótce jednak Brett będzie miała inne zmartwienie. Jest odpowiedzialna za wymianę... Przejdź do książki

Niewzruszenie

Podobno nie ma przeciętnych rodzin. Wszystkie są w jakiś sposób dziwne, a do tych zdecydowanie najdziwniejszych należy rodzina Henselów.Lew Hensel obsesyjnie poszukuje rudego kota. W czasie poszukiwań spotyka Gabi. Nie dość, że to koleżanka z... Przejdź do książki