Memento. Illuminae Folder

Memento. Illuminae Folder chomikuj pdf

Jeżeli nie widzisz powyżej porównywarki cenowej, oznacza to, że nie posiadamy informacji gdzie można zakupić Memento. Illuminae Folder. Znalazłeś błąd w serwisie? Skontaktuj się z nami i przekaż swoje uwagi (zakładka kontakt).

Data wydania
2019-05-01
Autor
Jay Kristoff
Liczba stron
82 strony
Czas czytania
1 godzina i 22 minuty
Język
angielski
Wydawca
Knopf Books For Young Readers
Ocena
8.00 / 10.00
Kategoria
Fantastyka, Fantasy, Science Fiction

Zarys książki pt. "Memento. Illuminae Folder" autorstwa Jay Kristoff

December, 2574. Forty-three days before the BeiTech attack on Kerenza IV. This is the story of my first friendship. This is the tale of my first murder? Some monsters are born. but I? I was made.

Czy książka "Memento. Illuminae Folder" jest dostępna na chomikuj?

To pytanie jest zadawane przez setki ludzi każdego wieczora. Nie warto tracić czas na poszukiwanie pirackich źródeł, krzywdząc przy tym prawo autorskie, które jest bardzo istotne dla każdego pisarza. Wspieraj legalną kulturę, korzystając z serwisów tj. Amazon, Empik oraz Gandalf. Księżkę Memento. Illuminae Folder prawdopodobnie można tam kupić lub przeczytać bez limitów i wielkich opłat. Została wydana w roku 2019. Natomiast dokładną premierę miała w 2019-05-01 Co więcej, książka Memento. Illuminae Folder wpisuje się w gatunek Fantastyka, Fantasy, Science Fiction. Książka liczy dokładnie 82 strony, co przekłada się średnio na 1 godzina i 22 minuty czytania, zakładając, że przeczytanie jednej strony zajmie Ci minutę. Książka ukazał się dzięki wydawnictwu Knopf Books For Young Readers.

Zgłoś naruszenie praw autorskich

Książki przeglądane przez innych

Ink in the Blood

A lush, dark YA fantasy debut that weaves together tattoo magic, faith, and eccentric theater in a world where lies are currency and ink is a weapon, perfect for fans of Leigh Bardugo and Kendare... Przejdź do książki

Alien Art

THE STATUEwas a crude rock carving done by an amateur named Charlie. As the Arcadia colony readied to vote on the New World mortgage that would open the planet to fast cash and off-world developers,... Przejdź do książki

Superpaństwo. Powieść o Europie przyszłości

Witajcie w niedalekiej przyszłości: europejskie superpaństwo za czterdzieści lat, Europa obejmująca obszar od zachodniego wybrzeża Irlandii do wschodniego wybrzeża Grecji. Stanowi obszar, gdzie technologia wciąż się rozwija, a kwestie humanistyczne stale schodzą na dalszy plan... Przejdź do książki

The Brothers Cabal

Horst Cabal has risen from the dead. Again. Horst, the most affable vampire one is ever likely to meet, is resurrected by an occult conspiracy that wants him as a general in a monstrous army.... Przejdź do książki

Fathom #3

Groźba zagłady została zażegnana...Jednak w głębinach skrywa się coś jeszcze... Przejdź do książki

Dokąd jedzie ten tramwaj?

Opowiadania:FeniksBuntCzwarty rodzaj równowagiSkorpionTam i z powrotemSamiDyżurTen piękny dzień869113325NieingerencjaDokąd jedzie ten tramwaj?Relacja z pierwszej rękiWoda życiaStan spoczynkuAwariaPsy Agenora Przejdź do książki

Zaklęcie dla Cameleon

Xanth. Kraina, gdzie każdy ma jakiś magiczny talent bądź sam jest magiczny. Albo inteligentny. Trochę to skomplikowane, ale jeśli w grę wchodzi magia, trzeba się do tego przyzwyczaić.Młody Bink jest chyba pozbawiony talentu, za to... Przejdź do książki

SEVILE. Magia i Miłość

„SEVILE. Magia miłość” to paranormalny romans dla tych, którzy mają dość bezbronnych księżniczek ratowanych przez dzielnych rycerzy. Czas odwrócić historię i poznać nietypową kobietę, dbającą o życie nieporadnego mężczyzny.Selena jest sevilem. Istotą z innego wymiaru... Przejdź do książki

Kąkol

W wiosce skrytej pośród lasów żyje samotnie młoda kobieta, Francesca. Jest uzdrowicielką, która w swej pracy korzysta nie tylko z pomocy ziół, ale także ze szczególnych, wrodzonych zdolności, nazywanych przez nią Darem. Pewnego dnia do... Przejdź do książki

Krąg wody

Kolejny tom przygód młodego samuraja!Jack Fletcher budzi się w stajni obskurnej gospody. Ma nasobie brudne i podarte kimono. Czuje ból — najwyraźniejstoczył jakąś walkę. Z przerażeniem zdaje sobie sprawę,że stracił wszystko. Czarną perłę od Akiko,... Przejdź do książki

Judasz wyzwolony: Pościg

Mark Vernon, mechanik i złota rączka, ma wrażenie, że wreszcie znalazł dla siebie odpowiednie miejsce. Udało mu się dostać pracę na najbezpieczniejszym ze światów Wspólnoty. Wydawałoby się, że jemu i jego rodzinie nic już nie... Przejdź do książki