Największy siłacz

Największy siłacz chomikuj pdf
Data wydania
1957-01-01
Autor
Maria Kann
Liczba stron
191 stron
Czas czytania
3 godziny i 11 minut
Język
polski
Wydawca
Śląsk
Ocena
7.00 / 10.00
Kategoria
Literatura Młodzieżowa

Jeżeli nie widzisz powyżej porównywarki cenowej, oznacza to, że nie posiadamy informacji gdzie można zakupić tę publikację. Znalazłeś błąd w serwisie? Skontaktuj się z nami i przekaż swoje uwagi (zakładka kontakt).

Wprowadzenie do książki pt. "Największy siłacz" autorstwa Maria Kann

autorka opisuje życie kilku drużyn harcerskich na koloniach letnich. W życiu tym nie brak utarczek i nieporozumień, ale bez przerwy jesteśmy świadkami realizowania najpiękniejszych ideałów ludzkich: życzliwej postawy wobec bliźnich, braterstwa, uczciwości, bezinteresownej pomocy, mądrze i szlachetnie pojętego współzawodnictwa. Książka zaciekawia, bawi i uczy. Wyd.II

Czy książka "Największy siłacz" jest dostępna na chomikuj?

To pytanie jest zadawane przez dziesiątki ludzi każdego dnia. Nie warto tracić czas na poszukiwanie pirackich źródeł, krzywdząc przy tym prawo autorskie, które jest bardzo istotne dla każdego pisarza. Wspieraj legalną kulturę, korzystając z serwisów tj. Amazon, Empik oraz Gandalf. Księżkę Największy siłacz prawdopodobnie można tam kupić lub przeczytać bez limitów i dużych opłat. Została wydana w roku 1957. Natomiast dokładną premierę miała w 1957-01-01 Co więcej, książka Największy siłacz wpisuje się w gatunek Literatura Młodzieżowa. Książka liczy dokładnie 191 stron, co przekłada się średnio na 3 godziny i 11 minut czytania, zakładając, że przeczytanie jednej strony zajmie Ci minutę. Książka ukazał się dzięki wydawnictwu Śląsk.

Zgłoś naruszenie praw autorskich

Książki przeglądane przez innych

Just Breathe

From the critically acclaimed author of Say What You Will and A Step Toward Falling comes a deeply emotional new novel, perfect for fans of Five Feet Apart and The Fault in Our Stars.David Scheinman... Przejdź do książki

To, co zakazane

Możesz zamknąć oczy, by nie widzieć tego, czego nie chcesz widzieć; nie możesz jednak zamknąć serca, by nie czuć tego, czego nie chcesz czuć.Miłośnicy „Kwiatów na poddaszu” pokochają tę rozdzierającą, szokującą powieść o dwójce rodzeństwa,... Przejdź do książki

Staccato kilka piosenek o miłości

Czasem tak bywa, że jeden moment potrafi wywrócić życie do góry nogami.U Wandy takim momentem było niespodziewane wyznanie ukochanego, że „Chyba już jej nie kocha”. Ten prywatny koniec świata rozpoczął nowy, bolesny okres walki z... Przejdź do książki

Jesień motyli

Willa Parker, sześćset czterdziesta szósta mieszkanka małego miasteczka w stanie Iowa, wkrótce ma rozpocząć nowy rozdział życia. Sławna matka, kierując się własnymi ambicjami, postanowiła wysłać ją do elitarnej szkoły dla dziewcząt. Ale spokojnie, to nie... Przejdź do książki

Dziewczyna z drużyny

Życie Jordan to jej drużyna futbolowa. Nie interesują ją związki i przelotne miłości, tylko sport i prestiżowe stypendium. Jedyną osobą, która może jej to odebrać jest... zabójczo przystojny i utalentowany chłopak, który znienacka pojawia się... Przejdź do książki

Labirynt Ognia

Z pomocą przyjaciół Lester zdołał przetrwać dwie próby: pierwszą w Obozie Herosów i drugą w Indianapolis, gdzie Meg otrzymała Mroczną Przepowiednię.Słowa, które wypowiedziała siedząc na Tronie Pamięci, ujawniły, że złowrogi triumwirat rzymskich cesarzy planuje atak... Przejdź do książki

Znowu razem

Przyjaciele z Ósemki postanawiają nie kończyć działalności grupy, mimo że osiągają już swój cel. Peter i Jenna chcą zorganizować swoim małym podopiecznym obóz zimowy w górach. W szkole zaczyna się pracowity okres sprawdzianów. Nicole jest... Przejdź do książki

Obok mnie

Zaraz zrobimy kolację i położysz się spać powiedziałam, składając rachunki. Nie usnę, nie będę mógł. Dlaczego? Tyle już pani powiedziałem, to powiem i resztę. Wie pani, ja się boję, że to wszystko zda się tylko... Przejdź do książki

Georgia Peaches and Other Forbidden Fruit

Joanna Gordon has been out and proud for years, but when her popular radio evangelist father remarries and decides to move all three of them from Atlanta to the more conservative Rome, Georgia, he asks... Przejdź do książki

Kłamczucha

Aniela Kowalik nie była pięknością. Miała wszak dużo tego, co się nazywa urokiem osobistym.I ta właśnie Anielka przeżyła wielką miłość. Nad morzem, w swej rodzinnej Łebie, poznała chłopaka, który wprawdzie nie bardzo spodobał się ojcu... Przejdź do książki

Podróże Guliwera

Niezwykłe przygody Guliwera w krainie liliputów czy olbrzymów wzbudziły zainteresowanie młodych (i nie tylko) czytelników zaraz po pierwszym wydaniu i do dziś ta popularność nie słabnie. George Orwell powiedział, że gdyby miało ocaleć sześć książek,... Przejdź do książki