Północ nad Sanctaphraksem

Jeżeli nie widzisz powyżej porównywarki cenowej, oznacza to, że nie posiadamy informacji gdzie można zakupić Północ nad Sanctaphraksem. Znalazłeś błąd w serwisie? Skontaktuj się z nami i przekaż swoje uwagi (zakładka kontakt).
- Tytuł oryginalny
- Midnight over Sanctaphrax
- Data wydania
- 2008-01-01
- Autor
- Chris Riddell
- Liczba stron
- 350 stron
- Czas czytania
- 5 godzin i 50 minut
- Język
- polski
- Wydawca
- Egmont Polska
- ISBN
- 9788323778509
- Ocena
- Kategoria
- Literatura Dziecięca
Zarys książki pt. "Północ nad Sanctaphraksem" autorstwa Chris Riddell
Strużek, syn kapitana podniebnych piratów, sam został kapitanem własnego statku. Na pokładzie tańczącej nad kresem w ślad za prowadzącą go mądrą ptasiennicą wyrusza na ratunek swojemu ojcu, sławnemu Quintiniusowi Verginiksowi, zwanemu Chmurnym Wilkiem. W niebezpiecznych rejonach, w których nikt dotąd nie odważył się zapuścić, dowiaduje się, że świat Kresu znalazł się na krawędzi katastrofy, przed którą uratować go może tylko strużek.
Czy książka "Północ nad Sanctaphraksem" jest dostępna na chomikuj?
To pytanie jest zadawane przez setki ludzi każdego wieczora. Nie warto tracić czas na poszukiwanie pirackich źródeł, krzywdząc przy tym prawo autorskie, które jest bardzo istotne dla każdego pisarza. Wspieraj legalną kulturę, korzystając z serwisów tj. Amazon, Empik oraz Gandalf. Księżkę Północ nad Sanctaphraksem prawdopodobnie można tam kupić lub przeczytać bez limitów i wielkich opłat. Oryginalny tytuł (nazwa międzynarodowa) ksiązki to Midnight over Sanctaphrax. Została wydana w roku 2008. Natomiast dokładną premierę miała w 2008-01-01 Co więcej, książka Północ nad Sanctaphraksem wpisuje się w gatunek Literatura Dziecięca. Książka liczy dokładnie 350 stron, co przekłada się średnio na 5 godzin i 50 minut czytania, zakładając, że przeczytanie jednej strony zajmie Ci minutę. Książka ukazał się dzięki wydawnictwu Egmont Polska.
Zgłoś naruszenie praw autorskich