Polowanie

Polowanie chomikuj pdf
Tytuł oryginalny
Hunted
Data wydania
2014-09-01
Autor
Maggie Stiefvater
Liczba stron
234 strony
Czas czytania
3 godziny i 54 minuty
Język
polski
Wydawca
Wilga
ISBN
9788328006959
Ocena
8.00 / 10.00
Kategoria
Fantastyka, Fantasy, Science Fiction

Jeżeli nie widzisz powyżej porównywarki cenowej, oznacza to, że nie posiadamy informacji gdzie można zakupić tę publikację. Znalazłeś błąd w serwisie? Skontaktuj się z nami i przekaż swoje uwagi (zakładka kontakt).

Zarys książki pt. "Polowanie" autorstwa Maggie Stiefvater

Czworo dzieci odkrywa mistyczną więź pomiędzy człowiekiem, a zwierzęciem, dającą obojgu ogromną moc. Czy zdołają ocalić świat przed zagrożeniem? Tym razem czytelnik zostaje przeniesiony w jeszcze ciemniejszy świat, a przygody stają się jeszcze bardziej fascynujące i wciągające.

Czy książka "Polowanie" jest dostępna na chomikuj?

To pytanie jest zadawane przez setki ludzi każdego wieczora. Nie warto tracić czas na poszukiwanie pirackich źródeł, krzywdząc przy tym prawo autorskie, które jest bardzo istotne dla każdego pisarza. Wspieraj legalną kulturę, korzystając z serwisów tj. Amazon, Empik oraz Gandalf. Księżkę Polowanie prawdopodobnie można tam kupić lub przeczytać bez limitów i wielkich opłat. Oryginalny tytuł (nazwa międzynarodowa) ksiązki to Hunted. Została wydana w roku 2014. Natomiast dokładną premierę miała w 2014-09-01 Co więcej, książka Polowanie wpisuje się w gatunek Fantastyka, Fantasy, Science Fiction. Książka liczy dokładnie 234 strony, co przekłada się średnio na 3 godziny i 54 minuty czytania, zakładając, że przeczytanie jednej strony zajmie Ci minutę. Książka ukazał się dzięki wydawnictwu Wilga.

Zgłoś naruszenie praw autorskich

Książki przeglądane przez innych

Shifting Shadows: Stories from the World of Mercy Thompson

Mercy Thompson’s world just got a whole lot bigger…A collection of all-new and previously published short stories featuring Mercy Thompson, “one of the best heroines in the urban fantasy genre today” (Fiction Vixen Book Reviews),... Przejdź do książki

Schron

Ziemia została zniszczona w wyniku wojen. Ludzkość upadła. Ci co przetrwali, ulegli drastycznym mutacjom i wyglądem trudno porównać ich do ludzi. Zmianie uległa także planeta – nawet powietrze jest inne, niż było kiedyś.W jednym z... Przejdź do książki

Fifth Grave Past the Light

Charley Davidson may not look like your everyday, run-of-the-mill grim reaper, but she has vowed to reap grimness wherever she goes despite this unfortunate fact. Sadly, she gets sidetracked when the sexy, sultry son of... Przejdź do książki

Szalony statek cz.3

Jest jeszcze za wcześnie, by spełniły się nadzieje na odnalezienie "Vivacii", rodzinnego żywostatku Vestritów, i odbicie jej z rąk piratów. "Paragon" - budzący powszechny lęk, nieobliczalny, oślepiony żywostatek - wyrusza na poszukiwania. Brashen Trell jest... Przejdź do książki

Salt for Air

Greek mythology meets The Little Mermaid in this delicious fantasy novel about a quiet, nerdy girl who meets a mer prince in her bathroom. Perfect for fans of The Heroes of Olympus and the Lux... Przejdź do książki

Odźwierny

"Odźwierny" jest debiutem powieściowym Mariny i Siergieja Diaczenków i zarazem pierwszym tomem cyklu "Tułacze", opowiadającego o ludziach błąkających się na pograniczu dwóch światów, realnego i nadprzyrodzonego.Wielki czarnoksiężnik traci wszystko: magiczną moc i miłość swego życia.... Przejdź do książki

Człowiek, który nigdy nie chybiał

ŻOŁNIERZ, ZDRAJCA, TERRORYSTA – OTO JAK ZACZYNA SIĘ LEGENDAZapach prochu i rozgrzanej do czerwoności stali, krew, lament rannych, agonia…Tysiące niewinnych maszeruje wprost na działa, które nie stygną nawet na chwilę.Emile Khadaji pamięta.Wolałby zapomnieć, ale obrazy... Przejdź do książki

Arion. Ścieżka Wybrańca

Nesko w dniu swoich urodzin traci całą rodzinę. Znajdując pośród zgliszczy spalonej wioski martwą matkę i ojca, czuje, że jego świat się zawalił. W tej dramatycznej dla niego sytuacji z pomocą przychodzą mu wysokie elfy,... Przejdź do książki

Wybór narzeczonej

"W jesienną noc, w czas zrównania dnia z nocą, sekretarz kancelarii państwowej Tussman wyszedł z kawiarni, w której zazwyczaj przesiadywał co wieczór kilka godzin i powracał do domu. CzasSekretarz ten, pod wszystkimi względami ścisły i... Przejdź do książki

Lucifer’s Daughter

Bycie córką Lucyfera może być piekłem.Cześć, jestem Muriel, jedyną białą owcą w morzu samych czarnych, a do tego dziewicą. Jestem gotowa poczekać na miłość, ale mój tata, bardziej znany jako Lucyfer, chce abym przestała być... Przejdź do książki

Stopa mumii i inne opowiadania fantastyczne

Zbiór opowiadań:* Dwóch aktorów w jednej roli* Jettatura* Klub haszyszystów* Omfala* Onufriusz, czyli fantastyczne udręki pewnego wielbiciela Hoffmanna* Powtórne wcielenie* Stopa mumii Przejdź do książki

Azazel

Alexia has no complaints about her job as an assassin in the Alliance, battling rogue vampires and demons. However, on a personal level, she has hit a sexual hiatus. Men from every race, every continent... Przejdź do książki