„Dyrdymarki” Niedźwiedzkiego nie tylko dla fanów Polskiego Radia

dyrdymarki ebook

Marek Niedźwiedzki to ikona – nikt chyba temu nie zaprzeczy. Jego głos jest od razu rozpoznawalny, nie potrzeba wiele, by zakochać się w tym, co mówi. Ogromna wiedza, ogromna ilość anegdot i oczywiście ciekawe życie sprawiły, że Niedźwiedzki popełnił kolejną książkę. Tym razem „Dyrdymarki”, które są swojego rodzaju autobiografią, choć lepiej będzie nazwać je luźnymi anegdotami, felietonikami, które są zabawne, jednak z pewnością nie powiedzą nam wiele na temat radia, sztuki czy też samego Niedźwiedzkiego. Warto je jednak przeczytać – lub też wysłuchać, bo „Dyrdymarki” to nie tylko ebook ale i audiobook.

Takie tam dyrdymały

Chociaż słowo dyrdymały odnosi się do tego, co nie ma większego sensu, a nawet jest nieprawdziwe, te markowe dyrdymały są trochę inne. Bo chociaż książka Niedźwiedzkiego jest leciutka i przyjemna, znajdziemy w niej sporo sentymentalnych podróży. Tak naprawdę to wspominki tworzą „Dyrdymarki”, a wspominki te są ciepłe jak letni poranek spędzony podczas słuchania radia. Wcześniej mogliśmy już z autorem wylądować w „Australii”, teraz robimy to znowu. Ale nie tylko – Niedźwiedzki w ogóle kocha podróżowanie i nie boi się o tym mówić (i to sporo). Zwłaszcza że podczas tych licznych podróży miał możliwość spotkania się i rozmawiania z gwiazdami światowego formatu. To w końcu jego praca, ale i pasja. I to właśnie czuć w tej książce – że miłość do swojej pracy jest w stanie sprawić, iż wykonujemy ją jak misję. Nawet jeśli nie ratujemy nikomu życia, z pewnością wielu z nas może powiedzieć, iż po części czują się wychowani przez Marka Niedźwiedzkiego. Chociażby muzycznie.

Dla fanów Niedźwiedzkiego książka z pewnością okaże się…za krótka. Bo w końcu o radiowej Trójce czy Liście Przebojów można słucha/czytać bez końca.

„Dyrdymarki” – ebook pdf, mobi a może audiobook?

„Dyrdymarki” możemy znaleźć w księgarniach internetowych nie tylko w ebooku ale również w formie audiobooku. To gratka dla fanów Niedźwiedzkiego, którzy stęsknili się za jego głosem. Jeśli jednak wolicie tradycyjne formaty, wystarczy, że wpiszecie „Dyrdymarki” pobierz ebook, a z pewnością znajdziecie wiele księgarni, które Wam to umożliwią. Miłego czytania lub słuchania!