Rok naszej wojny

Rok naszej wojny chomikuj pdf

Jeżeli nie widzisz powyżej porównywarki cenowej, oznacza to, że nie posiadamy informacji gdzie można zakupić Rok naszej wojny. Znalazłeś błąd w serwisie? Skontaktuj się z nami i przekaż swoje uwagi (zakładka kontakt).

Tytuł oryginalny
The Year of Our War
Data wydania
2005-04-18
Autor
Steph Swainston
Liczba stron
370 stron
Czas czytania
6 godzin i 10 minut
Język
polski
Tłumaczenie
Agnieszka Jacewicz
Wydawca
Solaris
ISBN
9788389951106
Ocena
6.00 / 10.00
Kategoria
Fantastyka, Fantasy, Science Fiction

Zarys książki pt. "Rok naszej wojny" autorstwa Steph Swainston

W wielkiej brytanii książkę swainston okrzyknięto najgłośniejszym od ćwierćwiecza debiutem i trzeba to przyznać - całkowicie zasłużenie. Jest to kapitalny, wybuchowy mariaż science fiction, fantasy i literatury grozy, pozwalający uwierzyć, że fantastyka jeszcze nie umarła. Czego tu nie ma! Świat Czterech Krain zamieszkany jest przez Ludzi, Awian, Rhydan, toczących wojnę z Insektami. Jest też świat Przejścia, w którym mieszkają martwe istoty z całego wszechświata. Jest Cesarz, który pilnuje świata pod nieobecność Boga, a wspomaga go Krąg Nieśmiertelnych. Jest antybohater, cynik, narkoman, mieszaniec Awianina z Rhydanką, jedyny z Nieśmiertelnych, który potrafi latać. Wojna z Insektami wkracza w decydującą fazę - Cztery Krainy są zalewane przez wroga, a w sojuszu sprzymierzonych ras pojawiają się pierwsze rysy; także w Kręgu Nieśmiertelnych wybuchają niesnaski dotyczące sposobu prowadzenia dalszej wojny z Insektami.

Czy książka "Rok naszej wojny" jest dostępna na chomikuj?

To pytanie jest zadawane przez setki ludzi każdego wieczora. Nie warto tracić czas na poszukiwanie pirackich źródeł, krzywdząc przy tym prawo autorskie, które jest bardzo istotne dla każdego pisarza. Wspieraj legalną kulturę, korzystając z serwisów tj. Amazon, Empik oraz Gandalf. Księżkę Rok naszej wojny prawdopodobnie można tam kupić lub przeczytać bez limitów i wielkich opłat. Oryginalny tytuł (nazwa międzynarodowa) ksiązki to The Year of Our War. Została wydana w roku 2005. Natomiast dokładną premierę miała w 2005-04-18 Co więcej, książka Rok naszej wojny wpisuje się w gatunek Fantastyka, Fantasy, Science Fiction. Książka liczy dokładnie 370 stron, co przekłada się średnio na 6 godzin i 10 minut czytania, zakładając, że przeczytanie jednej strony zajmie Ci minutę. Książka ukazał się dzięki wydawnictwu Solaris.

Zgłoś naruszenie praw autorskich

Książki przeglądane przez innych

Książę kłamstw

Kończą się Trudne Czasy, a bogowie odzyskują należną im pozycję.Dusza Kelemvora Lyonsbane'a, niegdyś kochanka bogini magii, nadal ukrywa się przed szalonym bogiem Cyrikiem. On jednak, wiedziony pragnieniem zemsty, nie zamierza rezygnować z poszukiwań. Przejdź do książki

Bloodleaf

Perfect for fans of RED QUEEN and UPROOTED, Crystal Smith’s debut novel, BLOODLEAF, is an imaginative retelling of the Grimm Fairy tale “The Goose Girl” that takes a ghostly mystery and sets it inside an... Przejdź do książki

Okaleczony bóg

Ostatni tom Malazańskiej Księgi Poległych.Na wojnie przegrywają wszyscy. Tę okrutną prawdę można wyczytać w oczach każdego żołnierza na każdym ze światów…Łowcy Kości maszerują do Kolanse, na spotkanie nieznanego losu. Udręczeni i wyczerpani, są armią stojącą... Przejdź do książki

Falling Kingdoms. Wiosna buntowników

„Wiosna buntowników” to zdecydowanie jedna z najlepszych książek tego roku. Fanom „Posępnej litości” i „Gry o tron” z pewnością spodoba się ta książka i cała seria. Teraz tylko trzeba poczekać na część trzecią. – Yara... Przejdź do książki

Happening w oliwnym gaju

Książka zawiera dwa opowiadania science- fiction:- Maszyna;- Happening w oliwnym gaju.MaszynaObca planeta, piasek pustyni i tajemnicze tunele jako pozostałość po dawnej cywilizacji, wymarłej przed zaistnieniem homo sapiens na Ziemi. Niewielu wraca z tuneli, a i... Przejdź do książki

Miecz w burzy

Pierwsza - osadzona w nowym świecie - powieść twórcy sagi Drenajów.W głębi porośniętych zielonym lasem gór krainy Rigante leży osada Trzy Strugi, której mieszkańcy oddają cześć bogom powietrza i wody oraz duchom ziemi. Wśród nich... Przejdź do książki

Producenci broni

Dynastia Isher od wieków włada planetami Układu Słonecznego. Jedynie Producenci Broni - opozycja naukowców - przeciwstawiają się potędze tyranów. Po raz pierwszy w historii Imperium w szeregi organizacji przenika szpieg cesarzowej. Wtedy jednak młoda władczyni... Przejdź do książki

King and Emperor

Rome threatens Shef's fearsome Viking navy with a new invention of unparalleled destruction--Greek fire. Unable to defend his fleet against this awesome weapon, Shef travels East in search of new wisdom. His quest leads him... Przejdź do książki

Wrong Ways Down

It’s a thin line between right and wrong. It’s an even thinner one between wrong and dead…Terrible has always been on the wrong side of the law, living up to the only name anyone ever... Przejdź do książki

Wiatrogon Aeronauty

Od niepamiętnych czasów kasztele, piętrzące się na wiele mil nad spowitą mgłami powierzchnią świata, były schronieniem ludzkości. Arystokratyczne rody, władające nimi od pokoleń, tworzyły cuda nauki, zawierały sojusze handlowe oraz budowały floty sterowców mające utrzymać... Przejdź do książki

Skok millenium

Aby zdobyć potrzebne kredyty, Han jest gotów podjąć najwyższe ryzyko. Jednak nawet on nie wypełni tego zlecenia solo...Han Solo powinien się pławić w blasku chwały – przecież dopiero co odegrał kluczową rolę w ataku na... Przejdź do książki

Roboty i Imperium

Z górą sto lat po śmierci Elijaha Baleya z wolna zaczyna się spełniać jego największe marzenie - kolonizacja Galaktyki. Dzięki przyjaznej polityce Hana Fastolfe`a z Aurory mieszkańcy Ziemi zasiedlają kolejne planety. Gdy jednak Fastolfe umiera,... Przejdź do książki