Ruin Series Box Set

Ruin Series Box Set chomikuj pdf
Data wydania
2015-02-09
Autor
Rachel Van Dyken
Liczba stron
712 stron
Czas czytania
11 godzin i 52 minuty
Język
angielski
Wydawca
Self Publishing
ISBN
1502579332
Ocena
8.00 / 10.00
Kategoria
Literatura Młodzieżowa

Jeżeli nie widzisz powyżej porównywarki cenowej, oznacza to, że nie posiadamy informacji gdzie można zakupić tę publikację. Znalazłeś błąd w serwisie? Skontaktuj się z nami i przekaż swoje uwagi (zakładka kontakt).

Zarys książki pt. "Ruin Series Box Set" autorstwa Rachel Van Dyken

In honor of the release of the third and final stand alone book in The Ruin Series...this boxed set will be up and for sale until October 6, when shame releases. Each book is stand alone and the end includes the bonus extended Epilogue, fearless. Ruin New York Times, wall street journal, & USA Today Bestselling stand alone novel... I'm not your typical girl. I've been running away from the memories that haunt me for so long that depression has become my only comfort. I was content in the darkness...until Wes Michels offered to be my light. I didn't know that time wasn't my ally -- that every second that ticked past was one step closer to the end of something that was beginning to mean the end of myself. He tried to warn me. He promised me all he was able to offer--each moment as it came--but it would never be enough. Sometimes when you think it's the end, it's only the beginning. Wes thought he could save me, but in giving me everything, he ruined me. Because after one kiss, one touch, I couldn't--I wouldn't ever be the same. And from that moment on, his heartbeat became my own. Toxic Everyone has a secret... Gabe Hyde is on borrowed time. He's been hiding his identity for over four years-hidden from the world that used to adore him--obsess over him--driven to the edge of insanity by one poor choice. But that one choice, altered the course of his life forever. Pretending isn't all it's cracked up to be, especially when pretending means hiding your real self from the people that care about you the most. But if anyone ever discovered the truth it wouldn't just be his life at risk--but hers. Saylor doesn't hate men. Just Gabe. Only Gabe. He's a reckless, happy-go-lucky, silver spoon fed pain in her ass. Everything about him makes her more and more confused. Unfortunately they both donate time at the same Group Home. If she wasn't afraid of flunking, she'd be long gone. She hates that she's attracted to him almost as much as he hates that he's attracted to her--and she can tell, especially since their first encounter ended up making her knees so weak she couldn't form coherent sentences for weeks afterwards. But the closer she gets to him, the more confused she becomes. He isn't who he says he is, and he's hiding something big. What happen when two worlds collide? Two worlds that never should have met in the first place? Some secrets are too big to be hidden forever--the only question? Will his destroy everyone he loves? Or finally bring about the redemption he's been craving for the past four years? Everyone has a secret...What's yours? Extended Epilogue, fearless: When I met Kiersten, time stood still. It was as if every cell in my body screamed HER. I couldn't look away, I couldn't walk away, I couldn't even move. My other half, my soul mate, was staring right at me. I had to have her. I had to make her mine. But I felt selfish doing that--knowing that I may not have endless amounts of time to give her...and even now that every things' over with and I've been given that time back. Nothing is ever certain in this life. Which is why I'm about to do something crazy, impulsive, daring. After all, what type of person would I be if I didn't take my own advice? I'm jumping off the cliff, I'm living fearlessly. This is the continuation of Wes and Kierstens story.

Czy książka "Ruin Series Box Set" jest dostępna na chomikuj?

To pytanie jest zadawane przez setki ludzi każdego wieczora. Nie warto tracić czas na poszukiwanie pirackich źródeł, krzywdząc przy tym prawo autorskie, które jest bardzo istotne dla każdego pisarza. Wspieraj legalną kulturę, korzystając z serwisów tj. Amazon, Empik oraz Gandalf. Księżkę Ruin Series Box Set prawdopodobnie można tam kupić lub przeczytać bez limitów i wielkich opłat. Została wydana w roku 2015. Natomiast dokładną premierę miała w 2015-02-09 Co więcej, książka Ruin Series Box Set wpisuje się w gatunek Literatura Młodzieżowa. Książka liczy dokładnie 712 stron, co przekłada się średnio na 11 godzin i 52 minuty czytania, zakładając, że przeczytanie jednej strony zajmie Ci minutę. Książka ukazał się dzięki wydawnictwu Self Publishing.

Zgłoś naruszenie praw autorskich

Książki przeglądane przez innych

Wszystko świetnie

Malwina czuje ucisk w żołądku na myśl o dniu, kiedy zostaną ogłoszone wyniki matur. Skandynawistyka, którą chce studiować, wydaje się jej nierealna i odległa. Odnosi wrażenie, że wszystko jej się wymyka...Klarze podobają się kolczyki w... Przejdź do książki

Złotowidząca. Schronienie

Drugi tom przygodowo-awanturniczego fantasy pióra bestsellerowej autorki New York Timesa!Lee Westfall ma tajemnicę. Wyczuwa złoto w otaczającym ją świecie. Dziewczyna zdaje sobie sprawę, jak potężnym i niebezpiecznym daremzostała obdarzona. Wie, że w każdej chwili ktoś... Przejdź do książki

Zaczęło się w Kalifornii

Wszyscy znajomi Carrie wyjechali na egzotyczne wakacje, tymczasem ona utknęła w deszczowym Londynie. Niespodziewanie odkrywa, że do miasta przyjechał gwiazdor filmowy, idol nastolatek, Gregg Madison.Carrie jest zachwycona, gdy zaczynają się ze sobą spotykać. Ale Gregg... Przejdź do książki

Może tym razem

Jeden rok. Dziewięć zdarzeń. Dziewięć szans... na miłość.Sophie pracuje w lokalnej kwiaciarni, więc można ją spotkać na każdym wydarzeniu w jej małym rodzinnym mieście. Śluby. Pogrzeby. Grille. Imprezy sylwestrowe. Wymień jakąkolwiek okazję, a Sophie Evans... Przejdź do książki

Lodowa pustynia

Drugi tom trylogii katalońskiej autorki, Maite Carranzy, kontynuacja losów Anaid, bohaterki "Klanu Wilczycy".Anaid, ta, której nadejście zapowiedziało proroctwo, niezwykła córka rudowłosej Selene, znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. W samym środku urodzinowej imprezy, nastoletnia wybranka musi... Przejdź do książki

Miłość i inne zadania na dziś

Przed 17-letnią Abby Turner całe lato. I ta perspektywa byłaby najwspanialsza na świecie, gdyby nie to, że… z paczki jej przyjaciół w mieście zostaje tylko Cooper, któremu kiedyś wyznała miłość, ale on zbył ją śmiechem,... Przejdź do książki

Świąteczny czas. Niezapomniane lato

Od czasu zerwania z Tregiem i pójścia na studia Amy stała się niezależna i pewna siebie. Kiedy jednak wraca do domu na przerwę świąteczną, odkrywa, że wiele się zmieniło. Ciężarna klacz będzie potrzebowała pomocy jej... Przejdź do książki

And Then There Were Four

New York Times bestselling author Nancy Werlin returns to YA suspense with this page-turner mystery for fans of Lauren Oliver, Neal Shusterman, and Lois DuncanLet's not die today. Not even to make things easier for... Przejdź do książki

Slaying Monsters for the Feeble

I'm bound to a demon.For my entire life, I avoided magic at all costs. Now, I'm responsible for a demon who wields magic more powerful than the toughest mage or sorcerer.Demons are evil.That's what my... Przejdź do książki

Orli Szpon. Opowieść dla młodzieży o pierwszym Polaku wśród Indian amerykańskich

Bolesław Zieliński stworzył wciągające powieści dla młodzieży opowiadające o losach pierwszego Polaka wśród Indian amerykańskich. Orli Szpon to historia Marka Zebrzydowskiego, który na skutek prześladowań religijnych w XVII wieku opuszcza Polskę. Trafia do Ameryki, gdzie... Przejdź do książki

Wróg Elfów

W krainie Elfów panuje susza. Elfy są bliskie śmierci z powodu braku wody do picia. Otaczający ich, zielony świat, zamienił się w pustynny krajobraz. Przyjaciółki chcą pomóc elfom w sprowadzeniu deszczu do ich krainy, ale... Przejdź do książki

O chłopcu, który ujarzmił wiatr

Prawdziwa historia nastoletniego chłopca, który ocalił mieszkańców rodzinnej wioski przed śmiercią głodową.William Kamkwamba był nastolatkiem, gdy jego wioskę w afrykańskim Malawi nawiedziła straszliwa klęska głodu. Z powodu braku pieniędzy William musiał porzucić szkołę, jednak dzięki... Przejdź do książki