Słońce Tebrizu

Słońce Tebrizu chomikuj pdf

Jeżeli nie widzisz powyżej porównywarki cenowej, oznacza to, że nie posiadamy informacji gdzie można zakupić Słońce Tebrizu. Znalazłeś błąd w serwisie? Skontaktuj się z nami i przekaż swoje uwagi (zakładka kontakt).

Data wydania
2018-05-29
Autor
Julia Samadi
Liczba stron
368 stron
Czas czytania
6 godzin i 8 minut
Język
polski
Wydawca
Novae Res
ISBN
9788380839281
Ocena
7.00 / 10.00
Kategoria
Literatura Obyczajowa, Romans

Wprowadzenie do książki pt. "Słońce Tebrizu" autorstwa Julia Samadi

Opowieść o tęsknocie i nieprzewidywalności ludzkiego serca Przypadek sprawia, że julia nawiązuje kontakt korespondencyjny ze swoją bratnią duszą, młodym mężczyzną, mieszkającym w odległym iranie. niemal wszystko wydaje się dzielić zakochanych, jednak wbrew rozsądkowi ich miłość uparcie szuka spełnienia, wspierana przez poezję i nowoczesne technologie. Czym jest prawda uczuć w czasach e-maili i czy wirtualna namiętność ma rację bytu w konfrontacji z codzienną prozą życia? Czy w zglobalizowanym świecie łatwiej jest przezwyciężyć różnice kulturowe? I czy w ogóle warto próbować?

Czy książka "Słońce Tebrizu" jest dostępna na chomikuj?

To pytanie jest zadawane przez dziesiątki ludzi każdego dnia. Nie warto tracić czas na poszukiwanie pirackich źródeł, krzywdząc przy tym prawo autorskie, które jest bardzo istotne dla każdego pisarza. Wspieraj legalną kulturę, korzystając z serwisów tj. Amazon, Empik oraz Gandalf. Księżkę Słońce Tebrizu prawdopodobnie można tam kupić lub przeczytać bez limitów i dużych opłat. Została wydana w roku 2018. Natomiast dokładną premierę miała w 2018-05-29 Co więcej, książka Słońce Tebrizu wpisuje się w gatunek Literatura Obyczajowa, Romans. Książka liczy dokładnie 368 stron, co przekłada się średnio na 6 godzin i 8 minut czytania, zakładając, że przeczytanie jednej strony zajmie Ci minutę. Książka ukazał się dzięki wydawnictwu Novae Res.

Zgłoś naruszenie praw autorskich

Książki przeglądane przez innych

Addicted

From the New York Times bestselling author of Claimed comes the second enticingly erotic novel set in a world on the brink of chaos.Lennox used to live in a paradise on earth with his best... Przejdź do książki

Succumbing to His Fear

After a life changing event makes Alfie the legal guardian of his estranged step-siblings, as well as a chance meeting one drunken night, he finds his world turned upside down when he discovers that everything... Przejdź do książki

Nieznajomi w sieci

Syn się wyprowadza, ojciec się wyprowadza, przyjaciółka się wyprowadza. Charlie Simpson jest załamana. Co za szczęście, że właśnie kupiła modem! Będzie wysyłać przyjaciółce maile. Wkrótce dostaje odwiedź. Ale nie do Rose. Od nieznajomego. I tu... Przejdź do książki

We Shouldn’t

Bennett Fox walked into my life on one hell of a crappy Monday morning.I was late for the first day at my new job—a job I’d now have to compete for even though I’d already... Przejdź do książki

Ucieczka w seks, Erotyczna terapia

Maureen Child – Ucieczka w seksGeorgia i Sean wiedzieli, że nie powinni być razem. Mogą się przyjaźnić, ale miłość? Wykluczone! Ich rodziny na pewno uznałyby to za skandal. Uciekając przed uczuciem, wybrali związek oparty wyłącznie... Przejdź do książki

Zawsze przy tobie

Miałam cudowne życie, dopóki mój mąż nagle nie umarł. Nigdy sobie nie wyobrażałam, że będę samotną matką i wdową. Kiedy w moim życiu pojawia się David Calloway, nie mam w sercu miejsca na uczucie. Ale... Przejdź do książki

The Beach House: Coming Home

Bestselling author Georgia Bockoven is at her powerful and emotional peak in this novel perfect for fans of Nancy Thayer and Elin Hilderbrand.Unlock the door to the beach house…a place where life slows down, people... Przejdź do książki

Książęta wolą blondynki

Lady Clara Fairfax ma już serdecznie dość zalotników. Z uporem odrzuca oświadczyny dżentelmenów, którzy nie widzą w niej niczego poza urodą, w istocie zapierającą dech. Przekonana, że potrafi być kimś więcej niż jedynie ozdobą salonu,... Przejdź do książki

Liczone w latach

Tylko zakończone historie mogą dać początek nowym.Czy można kochać kogoś od wielu lat i wciąż nie być pewnym, że to odpowiedni człowiek? Można. Czy można wciąż do siebie wracać i wciąż znikać ze swojego życia?... Przejdź do książki

Nieszczęścia chodzą stadami

Poznajcie kontynuację komediowego hitu – debiutu, dzięki któremu uśmiechniętą, rudowłosą pisarkę poznały czytelniczki w całej Polsce! Wydanie w nowej okładce. Halina, matka Iwonki – bohaterki znanej z „Nie zmienił się tylko blond” – nie może... Przejdź do książki

Absolwent

Wielowątkowa opowieść o polskich emigrantach w Nowym Jorku, osadzona w realiach lat 20. i 30. XX wieku. Ameryka tych lat to czasy prohibicji i wielkiego kryzysu. Toczą się wojny gangów, w fabrykach panują ciężkie warunki... Przejdź do książki

Curious Beginnings

What happens when you find love in the most unexpected place?Mark has hidden from life for so long he wouldn’t even know how to begin to find love. But who could love someone like him?... Przejdź do książki