Zresetowana

Zresetowana chomikuj pdf
Tytuł oryginalny
Slated
Data wydania
2017-11-08
Autor
Teri Terry
Liczba stron
352 strony
Czas czytania
5 godzin i 52 minuty
Język
polski
Tłumaczenie
Patrycja Zarawska
Wydawca
Sonia Draga
ISBN
9788380572058
Ocena
7.00 / 10.00
Kategoria
Literatura Młodzieżowa

Jeżeli nie widzisz powyżej porównywarki cenowej, oznacza to, że nie posiadamy informacji gdzie można zakupić tę publikację. Znalazłeś błąd w serwisie? Skontaktuj się z nami i przekaż swoje uwagi (zakładka kontakt).

Wprowadzenie do książki pt. "Zresetowana" autorstwa Teri Terry

Zresetowana to przełomowa, uhonorowana nagrodami trylogia autorstwa teri terry. Pamięć Kyli została wymazana, jej dane osobowe usunięte, wspomnienia stracone na zawsze. dziewczyna jest zresetowana. Władze twierdzą, że była terrorystką, dają jej jednak drugą szansę – pod warunkiem, że będzie grała zgodnie z ich zasadami. W umyśle dziewczyny odzywają się echa przeszłości. Ktoś ją okłamuje i nic nie jest takie, jakie się wydaje. Kyla musi dopiero odkryć, komu może zaufać w swoim poszukiwaniu prawdy.

Czy książka "Zresetowana" jest dostępna na chomikuj?

To pytanie jest zadawane przez dziesiątki ludzi każdego dnia. Nie warto tracić czas na poszukiwanie pirackich źródeł, krzywdząc przy tym prawo autorskie, które jest bardzo istotne dla każdego pisarza. Wspieraj legalną kulturę, korzystając z serwisów tj. Amazon, Empik oraz Gandalf. Księżkę Zresetowana prawdopodobnie można tam kupić lub przeczytać bez limitów i dużych opłat. Oryginalny tytuł (nazwa międzynarodowa) ksiązki to Slated. Została wydana w roku 2017. Natomiast dokładną premierę miała w 2017-11-08 Co więcej, książka Zresetowana wpisuje się w gatunek Literatura Młodzieżowa. Książka liczy dokładnie 352 strony, co przekłada się średnio na 5 godzin i 52 minuty czytania, zakładając, że przeczytanie jednej strony zajmie Ci minutę. Książka ukazał się dzięki wydawnictwu Sonia Draga.

Zgłoś naruszenie praw autorskich

Książki przeglądane przez innych

Kwiat Kalafiora

Gabrysia Borejko, to zwyczajna licealistka, której całe życie pewnego dnia przewraca się do góry nogami. Dzieje się to pierwszego dnia Nowego Roku, kiedy jej mama, Mila, trafia do szpitala. Jak na najstarszą siostrę przystało Gaba... Przejdź do książki

The Disappearances

What if the ordinary things in life suddenly…disappeared?Aila Quinn’s mother, Juliet, has always been a mystery: vibrant yet guarded, she keeps her secrets beyond Aila’s reach. When Juliet dies, Aila and her younger brother Miles... Przejdź do książki

Wiele powodów, by wrócić

Czy pierwszą miłość można przeżyć drugi raz?Marcel po wypadku nie odzyskuje przytomności.Dominika jest zdruzgotana – zamiast układać sobie życie z ukochanym, spędza długie godziny w szpitalu, czuwając przy jego łóżku. Heroicznie walczy o każdy oddech... Przejdź do książki

Piękne złamane serca

Osnuta na wątkach autobiograficznych opowieść z życia kilkunastoletniej Peyton, która uwielbia piłkę nożną. Osiąga w tej grze sukcesy i wiąże z nią swoją przyszłość. Zmaga się także z niedawną bolesną stratą, a życie szykuje jej... Przejdź do książki

Gdzie jest korona cara?

Przygoda na obozie wspinaczkowym zamienia się w poszukiwanie skarbów.Igor chodzi do klasy z Moniką, ale zaczyna z nią rozmawiać dopiero na obozie w Zamku Czocha. Kiedy dołączy do nich kuzynka Ala i dopiero poznany Miras... Przejdź do książki

Ród Rodrigandów (Tom 7). Ród Rodrigandów. W Hararze

Kolejny tom z pełnej przygód sagi rodu Rodrigandów. Rzecz zaczyna się w Afryce, w lochu pewnego sułtana. Uciekają stamtąd Don Fernando i Mindrello. Po drodze zabierają ze sobą Emmę Arbellez, narzeczoną Antonio Ungera. Na pokładzie... Przejdź do książki

Berło zniszczenia

Bóg pustyni nie powinien być słaby. A jednak tak niewiele brakowało, by jego ostatnia walka zakończyła się klęską.Istnieje tylko jeden sposób, by mógł zdobyć niezbędną przewagę. Odnaleźć Berło zniszczenia. Odzyskać pełnię mocy.Gdyby tylko Sonia i... Przejdź do książki

Frostheart

'A feast for the eyes and the imagination!' Laura Ellen Anderson, bestselling author of Amelia FangBursting with brilliant characters, heart-stopping adventure and tons of laughs, this magical tale is perfect for fans of Nevermoor, Frozen... Przejdź do książki

Złote jarzmo

Powieść mówi o czasach bardzo odległych. Akcja jej toczy się na ziemiach polskich przed prawie 2500 laty, a jako tło wydarzeń występuje częściowo prastary gród w Biskupinie nad Jeziorem Żnińskim. Zbudowali go przodkowie Słowian w... Przejdź do książki

W pustyni i w puszczy: na podstawie powieści Henryka Sienkiewicza

Opracowanie powieści Henryka Sienkiewicz zawiera:- obszerny wstęp prof. Marty Bogdanowicz, Przewodniczącej Polskiego Towarzystwa Dysleksji,- Skrócony tekst utworu, z zachowaniem kolejności wydarzeń i języka oryginału;- objaśnienia trudnych wyrazów;- ćwiczenia sprawdzające zrozumienie treści;- ilustracje obrazujące świat afrykańskiej... Przejdź do książki

Wykłady Profesora Niczego

Wyrusz z Profesorem Niczego w szaloną podróż przez epoki literackie i przekonaj się, że mogą być znacznie ciekawsze, niż ci się wydaje! Od średniowiecza do współczesności, przez aż dziesięć epok – skonasz ze śmiechu.W tej... Przejdź do książki